Bpost trofee
  • 8 Oktober 2017

    Deelnemen aan GP Mario De Clercq?

  • 8 Oktober 2017

    DVV Verzekeringen trofee: GP Mario De Clercq | Ronse - Kluisbergen

    Meer info

  • 8 Oktober 2017

    Sponsor worden ? GP Mario De Clercq

    Lees meer

  • 8 Oktober 2017

    Opzoek naar tickets ? GP Mario De Clercq

    Lees meer

  • 8 Oktober 2017

    Graag medewerker worden tijdens de GP Mario De Clercq?

    Lees meer

  • 8 Oktober 2017

    De beelden van GP Mario De Clercq !

    Lees meer

Luc Van den Abeele

Luc Van den Abeele

Voorzitter

Luc@ronsekoerst.be

 

Marnic De Roo

Marnic De Roo

Penningmeester

Marnic@ronsekoerst.be

Dirk Van Eeckhoudt

Dirk Van Eeckhoudt

VIP & Sponsoring

Dirk@ronsekoerst.be

 

Dominique Opsomer

Dominique Opsomer

Pers

Dominique@ronsekoerst.be

Kathy Dhondt

Kathy Dhondt

Activiteiten

Kathy@ronsekoerst.be

Chris Vandenhoucke

Chris Vandenhoucke

Logistiek

Chris@ronsekoerst.be

 

An Deventer

An Deventer

Secretaris

An@ronsekoerst.be