Brico Cross
  • 7 Oktober 2018

    Deelnemen aan Hotond Brico Cross?

  • 7 Oktober 2018

    Hotond Brico Cross | Ronse - Kluisbergen

    Meer info

  • 7 Oktober 2018

    Sponsor worden ? Hotond Brico Cross

    Lees meer

  • 7 Oktober 2018

    Opzoek naar tickets ? Hotond Brico Cross

    Lees meer

  • 7 Oktober 2018

    Graag medewerker worden tijdens de Hotond Brico Cross?

    Lees meer

  • 7 Oktober 2018

    De beelden van Hotond Brico Cross !

    Lees meer

Luc Van den Abeele

Luc Van den Abeele

Voorzitter

Luc@ronsekoerst.be

 

Marnic De Roo

Marnic De Roo

Penningmeester

Marnic@ronsekoerst.be

Dirk Van Eeckhoudt

Dirk Van Eeckhoudt

VIP & Sponsoring

Dirk@ronsekoerst.be

 

Dominique Opsomer

Dominique Opsomer

Pers

Dominique@ronsekoerst.be

Kathy Dhondt

Kathy Dhondt

Activiteiten

Kathy@ronsekoerst.be

Chris Vandenhoucke

Chris Vandenhoucke

Logistiek

Chris@ronsekoerst.be

 

An Deventer

An Deventer

Secretaris

An@ronsekoerst.be